#Gaming
Target:
Star Stable Online
Region:
Czech Republic
Website:
www.starstable.com

Myslím, že většina ví o co jde, co se děje, tak to tedy řeknu zkráceně: Tolik let hra fungovala a tolerovala náš český/slovenský jazyk, nikdy nebyl žádný problém, vše bylo v pořádku, ale teď...najednou, z ničeho nic je problém se zaznamenáním CZ/SK jazyku. Star Stable Team to odůvodňuje jen tím, že náš jazyk nepodporuje.
Tento důvod mi přijde naprosto hloupý a necelý, protože ještě před nedávnem nebyl v ničem problém. Každopádně jsem se rozhodla, že náš jazyk chci zpátky, naši možnost jím psát. Jsem za to ochotna bojovat a myslím, že vy také, proto jsem se rozhodla uspořádat tuto petici pro vrácení možnosti psát českým/slovenským jazykem. Sdílejte tuto petici do všech míst, řekněte o ní svým přátelům, dejte o ní vědět co nejvíce lidem ať se dostane co nejdál.
CHCEME NÁŠ JAZYK ZPĚT!

My níže podepsaní vyzýváme Star Stable Team, aby do hry přidal opět možnost psát našim rodným českým a slovenským jazykem.
Požadujeme:
- Úplné vrácení možnosti psaní česky/slovensky.

GoPetition respects your privacy.

The SSO: Chceme náš jazyk zpět! petition to Star Stable Online was written by Kateřina Lázničková and is in the category Gaming at GoPetition.