#Music
Target:
Incubus fans
Region:
Poland

Pierwszy międzynarodowy sukces zespół Incubus odniósł w 2001 roku, kiedy to furorę zrobił ich przebój „Drive”.

Jednak grupa powstała już 10 lat wcześniej, bo w roku 1991, kiedy to Boyd, Einziger, perkusista Jose Pasillas i pierwszy basista Dirk Lance (Ben Kennedy dołączył do zespołu w 2003 roku, tuż po odejściu Lance’a) byli dopiero w drugiej klasie liceum w San Fernando Valley.

W 1995 roku ukazała się ich pierwsza płyta, „Fungus Amongus”, w 1997 – „S.C.I.E.N.C.E”, zaś w 1999 „Make Yourself”, która pokryła się podwójną platyną!

Dwa lata później rockmani wydali album „Morning View”. W 2004 roku do sklepów trafił krążek „A Crow Left of the Murder”.

Incubus potrafili zawsze zachować równowagę pomiędzy komercyjnymi i eksperymentalnymi brzmieniami. Pierwsze zwróciły na nich uwagę mas, zaś drugie – zapewniły przychylność krytyków i bardziej wybrednych odbiorców muzyki!

Nadzwyczajny Apel do wszystkich fanów a także wszystkich, którym kiedykolwiek o uszy obiła się nazwa najlepszej grupy pod słońcem - INCUBUSA!!

Z pewnością wielu z Was słuchając znakomitej muzyki zespołu marzy o usłyszeniu ich na żywo! Jednocześnie wielu z Was zdaje sobie sprawę że wiąże się to z zagranicznym wypadem, gdyż...niestety Incubus jeszcze w Polsce nie zawitał. Otóż ogłaszamy wszem i wobec ze to od Waszych podpisów, które pod tym apelem złożycie zależy WIZYTA INCUBUSA W POLSCE! Zagorzali fani, zwolennicy muzyki rockowej, jak i Ci, którzy po prostu tylko słyszeli o Incubusie z prasy, od znajomych albo z neta – to od Was zależy czy pewnego pięknego dnia będziemy się wspólnie bawić na koncercie INCUBUSA W POLSCE!
Z każdym podpisem zwiększają się szanse na przybycie Incubusa do Polski;]

GoPetition respects your privacy.

The Incubus w Polsce petition to Incubus fans was written by Ewa and is in the category Music at GoPetition.

Petition Tags

rock koncert Incubus Polska muzyka