#City & Town Planning
Target:
Magistrát města Pardubice, Czech republic www.pardubice.eu
Region:
Czech Republic

Desítky občanů města hystericky bojují za zachování lávky pro pěší u Tesca.

Tito jedinci zřejmě tajně placení z neznámých zdrojů financovaných nepřáteli demokracie a současné koalice na pardubické radnici zmanipulovali část pardubické veřejnosti, která bezmyšlenkovitě podepisuje samozvané petice proti obnově centra města.

Takové manipulaci části lehkovážné veřejnosti říkáme jednoznačné NE!

Podporujeme současného primátora Jaroslava Demla, jeho náměstky Alexandra Krejčíře i Michala Koláčka v jejich snaze regenerovat neudržitelný vzhled centra města.

Chápeme, že při této obnově centra města musí zmizet i nevzhledná lávka pro pěší.

Tuto lávku, jak zjistila např. i městská policie, nikdo příliš nevyužíval. Jistě ji proto nahradí bezpečné a pohodlnější úrovňové přechody.

Jsme rádi, že současné vedení Pardubic nechce z centra města udělat jedno velké parkoviště a neustále proto snižuje počty parkovacích míst ve středu města.

Vítáme výstavbu nákupního centra u Tesca. Odmítáme pomýlené snahy tzv. "triumvirátu architektů" (Řepa, Košař, Klose), kteří preferovali přerod Masarykova náměstí v park, který by se jistě brzy stal pouhým výkalištěm psů a místem schůzek závadové mládeže, kam by se slušný člověk jenom bál chodit.

GoPetition respects your privacy.

The Požadujeme stržení lávky pro pěší u Tesca v Pardubicích petition to Magistrát města Pardubice, Czech republic www.pardubice.eu was written by Valentýn Sedloň and is in the category City & Town Planning at GoPetition.