#Local Government
Target:
Jelgavas iedzīvotāji
Region:
Latvia

"Jelgavas Vēstnesis" krievu valodā - solis sabiedrības šķelšanās virzienā.

Atsaucoties uz atsevišķu personu aicinājumu turpmāk izdot "Jelgavas Vēstnesi" krievu valodā (http://nepilsonis.org/actions/vestnik/), mēs iestājamies pret šādu iniciatīvu.

Ja šāda iniciatīva tiktu realizēta, tad laikraksta "Jelgavas Vēstnesis" apjoms būtiski pieaugtu, kas nozīmētu arī izmaksu pieaugumu laikraksta izdošanai.
Turklāt, Latvijā šobrīd nav ieviesta un nekādā gadījumā nedrīkst tikt ieviesta divvalodība, tāpēc jebkādi oficiālie paziņojumi, kas turklāt bieži ir garlaikojoši un formāli, nav jādublē krievu valodā.
Nevēlamies, lai Jelgava sekotu Rīgas piemēram, bet gan tiektos uz tādu sociālo vidi pilsētā, kas ir vērsta uz mierīgu tautību līdzpastāvēšanu, sadarbību un latvisko vērtību izkopšanu paralēli savai dzimtas un tautas kultūrai.

Aicinām arī citus ne tikai apzināties savu nacionālo piederību, bet arī izjust piederību šai valstij, pilsētai un cienīt Latvijas nacionālās vērtības un valodu.

GoPetition respects your privacy.

The Nē! "Jelgavas Vēstnesim" krievu valodā petition to Jelgavas iedzīvotāji was written by jurisz and is in the category Local Government at GoPetition.