#Koncerty w Polsce
Target:
Live Nation POLAND
Region:
Poland

Witam serdecznie wszystkich, którzy poświęcą chwilę na przeczytanie tej wiadomości. Czy ją podpiszecie, czy nie – zależy to tylko od Was. Nic nie zdziałamy - jeżeli będziemy myśleć " Jak bedzie chciał to przyjedzie" Każdy prawdziwy fan MJ ma tylko jedno marzenie, dąży do jednego celu – chociaż raz być na koncercie swogo ulubionego wykonawcy która na codzień żyje w Jego sercu, w Jego myślach. To właśnie dla niego robi niewyobrażalnie szalone rzeczy. Poświęca się na każdym kroku.

Więc teraz chcę prosić o kolejny koncert MJ w Polsce. Wydaje się, że sama niewiele mogę zrobić. Ale to tylko pozory. Sama nie jestem. Za sobą mam tysiące fanów MJ z całej Polski. Jestem pewna, że każdy z nich poprze mnie w tym,co właśnie robię. Myślę, że każdy podpisze tą petycję. Choćby to nawet nic nie dało, choćby MJ nie zagrał u nas koncertu…to My, fani, i tak wiemy, że dawaliśmy, dajemy i damy z siebie wszystko. Tylko dla 1,5 h szczęścia. Tylko dla tych godzin oczekiwania przed halą. Dla męczącej, nudnej, czasami kilkugodzinnej podróży. Tylko po to, aby poczuć obecność naszych ulubieńców, by zobaczyć ich na żywo!

Wierzę w pozytywne rozpatrzenie naszej (piszę naszej, bo dotyczy to wszystkich fanów) sprawy. I z góry dziękuję.

UWAGA!
Jezeli sie podpisales , polec ta stronke znajomym! Im wiecej podpisow , tym bardziej mamy pewnosc ze Michael tu przyjedzie!!

GoPetition respects your privacy.

The Michael Jackson Concert Poland petition to Live Nation POLAND was written by Magda and is in the category Miscellaneous at GoPetition.

Petition Tags

michael jackson