#Koncerty w Polsce
Target:
Oddysey Concerts , Live Nation , itd.
Region:
Poland

Witam serdecznie wszystkich, którzy poświęcą chwilę na przeczytanie tej petycji. Czy ją podpiszecie, czy nie – zależy to tylko od Was. Nic nie zdziałamy - jeżeli będziemy myśleć " Jak bedzie chciał to przyjedzie" Każdy prawdziwy fan JT ma tylko jedno marzenie, dąży do jednego celu – chociaż raz być na koncercie swojego ulubionego wykonawcy która na codzień żyje w Jego sercu, w Jego myślach. To właśnie dla niego robi niewyobrażalnie szalone rzeczy. Poświęca się na każdym kroku.

Więc teraz chcę prosić o koncert JT w Polsce.Wydaje się, że sama niewiele mogę zrobić. Ale to tylko pozory. Sama nie jestem. Za sobą mam miliony fanow JT z całej Polski. Jestem pewna, że każdy z nich poprze mnie w tym,co właśnie robię. Myślę, że każdy podpisze tą petycję. Choćby to nawet nic nie dało, choćby JT nie zagrał u nas koncertu…to My, fani, i tak wiemy, że dawaliśmy, dajemy i damy z siebie wszystko. Tylko dla 1,5 h szczęścia. Tylko dla tych godzin oczekiwania przed halą. Dla męczącej, nudnej, czasami kilkugodzinnej podróży. Tylko po to, aby poczuć obecność naszych ulubieńców, by zobaczyć ich na żywo!

Wierzę w pozytywne rozpatrzenie naszej (piszę naszej, bo dotyczy to wszystkich fanów) sprawy. I z góry dziękuję.

Prawdziwe , Imiona i nazwiska , prosze inaczej , zoorientuja się ludzie z agencji , ze to nei prawdziwe. Jak sie podpisales , blagamy PODAJ DALEJ !!

GoPetition respects your privacy.

The Koncert Justina Timberlake'a w POLSCE ! petition to Oddysey Concerts , Live Nation , itd. was written by Magda and is in the category Miscellaneous at GoPetition.